Головна » 2017 » Липень » 24 » ФК «Копичинці» – ФК «Хмельницький» – 2:1(0:1)
11:44
ФК «Копичинці» – ФК «Хмельницький» – 2:1(0:1)

У рамках підготовки до другого кола чемпіонату Тернопільської області по футболу  ФК Копичинці на власному пол провів спаринг з ФК Хмельницький вигравши з рахунком – 2:1.

У першому таймі суперник, який тривалий час готується до дебюту в аматорському чемпіонаті України, зумів першим відзначитися. А після перерви копичинецька команда знайшла в собі сили не лише зрівняти рахунок, а й вирвати перемогу.
   У другій половині другого тайму (на 75-й хвилині) гості порушили правила в штрафному майданчику, збивши Володимира Леськіва. Пенальті чітко реалізував нападник ФК «Копичинці» Андрій Шпак. А перемогу господарям приніс точний удар Володимира Леськіва, який на 80-й хвилині реалізував передачу з правого флангу Назара Мороза.