Головна » 2014 » Червень » 25 » З Копичинецької колонії випустили сотню засуджених
12:48
З Копичинецької колонії випустили сотню засуджених

  Закон України «Про амністію у  2014 році» прийнятий Верховною Радою України 08 квітня 2014 року та 19 квітня 2014 року набрав чинності і підлягає виконанню протягом трьох місяців.

   Проведення амністії стало доброю традицією і проявом гуманізму та поваги  до прав людини. Гуманний акт держави – це шанс, який дається засудженому для поновлення свого суспільного життя, шанс знайти роботу і стати правослухняним громадянином. Про це йдеться на сайті Гусятинської РДА.

   Кількість засуджених в установі що формально підпадають  під дію Закону становлять 236 осіб. На даний час стосовно 227 засуджених до суду направлені подання на застосування Закону України «Про амністію у 2014 році». Матеріали щодо 106  засуджених розглянуто в установленому законом порядку та прийнято рішення судом щодо їх звільнення.  Щодо інших готуються відповідні документи.

   Важливим також є забезпечення своєчасного обліку осіб, звільнених за амністією, їх побутове та трудове влаштування, а в разі потреби, поміщення до закладів соціального захисту населення та  закладів системи охорони здоров’я.

"За Збручем"

Переглядів: 209 | Додав: Nichlav | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: