Головна » 2016 » Жовтень » 2 » Вшанування медиків орденом "За спасіння життя”
23:20
Вшанування медиків орденом "За спасіння життя”

   У актовій залі Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського 1 жовтня цього року вдруге відбулося вручення ордену «За спасіння життя». Цю громадську відзнаку засновано благодійним фондом «Вірую» з метою вшанування медичних працівників або особи чи групи осіб, які своїми діями, ризикуючи власним здоров’ям, врятували життя іншої людини чи кількох людей, а також за наукові здобутки в галузі медицини, що дало змогу зберегти здоров’я української нації. Орден носить ім’я видатного діяча в галузі охорони здоров’я і медичної освіти, лікаря та науковця, члена-кореспондента Національної академії медичних наук України, заслуженого діяча науки і техніки України, професора Леоніда Якимовича Ковальчука, який упродовж 1997-2014 років очолював ТДМУ.

   Серед нагороджених і наш земляк із Копичинець  Володимир Севастьянов.            Самовіддано служив українському народові під час Революції Гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року). Є одним з організаторів медичної служби Майдану 2013-2014 рр., а саме відкривав і організовував роботу військового госпіталя на вул. Прорізній, де і працював до серпня 2014 року.

   Був відряджений у зону АТО в серпні 2014 р. для організації допомоги нашим пораненим і місцевому населенню, а саме був одним з організаторів медично-евакуаційної служби секторів Д і С влітку 2014 р.

 

Переглядів: 77 | Додав: Nichlav | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: