Головна » 2013 » Квітень » 16 » Вручення відзнаки «Честь і слава Тернопільщини» Любові Максимівні Гуменюк
00:01
Вручення відзнаки «Честь і слава Тернопільщини» Любові Максимівні Гуменюк


  Перебуваючи на Гусятинщині голова обласної державної адміністрації Валентин Хоптян завітав у оселю талановитого педагога, вмілого керівника Любові Максимівни Гуменюк.

  Керівник області привітав Любов Максимівну з 80-річним ювілеєм, подякував їй за вагомий внесок у виховання підростаючого покоління,  розвиток інфраструктури  свого рідного міста та району, сприяння втіленню у життя багатьох проектів, велику громадську роботу та вручив нагрудний знак «Честь і слава Тернопільщини» ІІ ступеня.  

  «Ваша душевна теплота та людяність, Ваш великий життєвий досвід, яким Ви не перестаєте ділитися з оточуючими, - сказав Валентин Антонович, - викликають захоплення та заслуговують високої оцінки.» Оптимізму, завзяття, здоров’я, усіляких гараздів та такого ж  активного довголіття до ста літ  побажав  ювілярці Валентин Антонович.

Також Ювілярку привітали голова райдержадміністрації Олександр Собань, голова районної ради Надія Хоптян та інші посадовці.

Довідково:   За сумлінну працю на педагогічній ниві  Любов Максимівна Гуменюк   нагороджена орденом Трудового Червоного Прапора, грамотами, Почесною грамотою Верховної Ради України, їй присвоєно звання «Відмінник народної освіти» та Почесне  звання «Заслужений  учитель Української РСР».

Любов Максимівна Гуменюк – неодноразово обиралася  депутатом  Копичинської міської (1963-1990 рр.), Тернопільської обласної (1965-1980 рр.) рад та Верховної Ради Української РСР ( 1980-1985 рр.). 

Маючи депутатські повноваження та виконуючи накази виборців Копичинського виборчого  округу №30, вона надавала значну допомогу в здійсненні багатьох починань міської та Гусятинської районної рад. Так, за її безпосередньої допомоги було здійснено будівництво Копичинської районної лікарні №2, двох житлових 40-квартирних будинків, автобусної станції, добудову приміщення міського Будинку культури, кінотеатру, надавала значну допомогу у здійсненні газифікації міста. Навіть питання про включення в план  будівництва обласної  бібліотеки  для дорослих було вирішено завдяки наполегливості Гуменюк Л.М. – тоді секретаря комісії по культурі Верховної Ради УРСР.
Тернопільська ОДА.


Переглядів: 240 | Додав: Nichlav | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: