Головна » 2016 » Жовтень » 3 » Представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини відвідали Копичинську виправну колонію
13:13
Представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини відвідали Копичинську виправну колонію

  Важливим механізмом перевірки дотримання прав людини у місцях позбавлення волі є громадський контроль діяльності установ виконання покарань.

  30 вересня 2016 року представниками Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини було проінспектовано Копичинську виправну колонію УДПтСУ в Тернопільській області (№ 112).

   Представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини   мали можливість ознайомитися з умовами проживання засуджених, матеріальним,  медико – санітарним та комунально – побутовим забезпеченням установи, організацією загальноосвітнього та професійно – технічного навчання засуджених, а саме відвідали медичну частину установи, їдальню, банно – пральний комбінат, клуб установи, молитовні кімнати, відділення соціально – психологічної служби. Під час відвідування представники Уповноваженого Верховної Ради з питань людини самі особисто перевірили якість приготування їжі засудженим, куштували хліб який випечений руками засуджених в пекарні установи.

   В ході відвідування представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини задавали запитання засудженим щодо харчування, частоти миття у лазні та заміни білизни,  чи є скарги у засуджених на протиправні дії зі сторони представників адміністрації установи тощо. Провели прийом засуджених з особистих питань.

   В кінці зустрічі було підбито підсумки роботи, обговорено плани подальшої співпраці та надано рекомендації керівництву установи.

   За результатами відвідування приміщень та території Копичинської виправної колонії УДПтСУ в Тернопільській області (№ 112) представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини  залишились задоволені побаченим. 

Інформує заступник начальника установи соціально - виховної та психологічної роботи
Копичинської виправної колонії УДПтСУ в Тернопільській області (№112)
майор внутрішньої служби   О.О. Окрушко   

Переглядів: 54 | Додав: Nichlav | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: