Головна » 2015 » Січень » 26 » Мешканці Копичинців задихаються від нечистот, які хтось скидає у Нічлаву
13:31
Мешканці Копичинців задихаються від нечистот, які хтось скидає у Нічлаву

  Уже два дні мешканці Копичинців і прилеглих  сіл спостерігають забруднення річки Нічлава, а також відчувають неприємний запах. Донедавна тихоплинна вода вкрита смердючим шумовинням. Не кращий вигляд має міський став, поруч з яким парк і житлові будинки.

   Забили тривогу і місцеві підприємці, у ставки яких впали нечистоти. Небезпека загрожує як рибі, так і мікрофлорі Нічлави та ставів. Як зауважив один з підприємців Володимир Черниш, вони припускають, що, можливо, отруйні нечистоти могли скинути у річку Мала Рудка Хоростківський цукровий завод, відстійники якого переповнені, або Кобиловолоцький спиртзавод. Річка впадає у Нічлаву, яка несе свої води через три райони: Гусятинський, Чортівський та Борщівський.

  Міський голова Копичинець Володимир Пеляк, підприємець Володимир Черниш скерували відповідні звернення начальнику державної екологічної інспекції області Миколі Батогу.

  Як повідомив редакції пан Батіг, за цим фактом відкрили   кримінальну справу. Відібрані проби води, проводять лабораторні дослідження.

Наш день

Переглядів: 180 | Додав: Nichlav | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: