Головна » 2016 » Вересень » 18 » Екскурсія до музею
20:18
Екскурсія до музею

   15 вересня 2016 року для підопічних відділень стаціонарного догляду та денного перебування територіального центру, що проживають у м.Копичинці, організовано екскурсію до місцевого музею театрального мистецтва Тернопільщини.
   Копичинецький музей є одним із унікальних, так як об’єднує і зберігає матеріали історії театрального і мистецького життя краю в минулому і сьогоденні.


   Головний зберігач фондів музею Галина Погорецька та старший науковий працівник Оксана Шикула провели цікаву подорож семи залами музею та познайомили з його фондом. Відтворена експозиція у вітринах, діорамах, живописних і графічних картинах, об’ємних масках, ляльках, фотографіях, афішах та документах створила незабутнє враження на відвідувачів. Працівники музею відкрили маловідомі та забуті імена митців, що народилися у нашому краї та прославили не лише місто Копичинці, а й усю Україну. Цікаво було побачити у музеї колекцію кераміки відомої мисткині США, уродженки Копичинців – Аки Перейми, архів відомого співака Клима Чічки-Андрієнка, матеріали з особистого архіву оперної і камерної співачки Євгенії Лясовської. Люди похилого віку познайомилися також з виставкою робіт сучасного місцевого художника Степана Ядловського.


   Дозвіллєвий захід був змістовним, цікавим і , навіть, вражаючим. Він розширив кругозір кожного , відкрив нові сторінки з краєзнавства, археології й етнографії. Усі відпочили та збагатилися духовно, досхочу поспілкувалися після екскурсії за кружкою теплого чаю.

Гусятинський Територіальний Центр Гусятин

Переглядів: 82 | Додав: Nichlav | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: