Головна » 2016 » Липень » 26 » ДАБІ скасувала реєстрацію декларації на Тернопільщині через заниження категорії складності будівництва
12:38
ДАБІ скасувала реєстрацію декларації на Тернопільщині через заниження категорії складності будівництва

 Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Тернопільській області скасувало реєстрацію декларації про початок виконання будівельних робіт щодо будівництва п’яти пташників фермерського господарства «Масаривські Липки» в м. Копичинці, по вул. Богуна,45.

 За результатами планової перевірки встановлено, що категорія складності будівництва об’єкту занижена. Головний інженер проекту зробив розрахунок категорії складності не всього об’єкта загалом, а лише одного пташника, що й призвело до її заниження.

   ДАБІ зобов’язала провести розрахунок категорії складності об’єкта в цілому, а після невиконання припису скасувала реєстрацію декларації про початок виконання будівельних робіт.

   Нагадаємо, що в першому півріччі 2016 року Управління ДАБІ у Тернопільській області провело 298 перевірок об’єктів будівництва та оштрафувало порушників на загальну суму 2,2 млн. грн.

Переглядів: 58 | Додав: Nichlav | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: