Головна » 2015 » Липень » 20 » Батьківський день в Копичинецькій виправній колонії
12:00
Батьківський день в Копичинецькій виправній колонії

   18 липня  в Копичинецькій  виправній колонії № 112 відбувся «День відкритих дверей» для родичів засуджених, які відбувають покарання в установі. В цей непростий та нелегкий для держави та її громадян час рідні знайшли можливість відвідати своїх синів, чоловіків, братів у колонії.

   Основною метою проведеного заходу було ознайомити громадськість з порядком та умовами відбування покарання засуджених та матеріально -  побутовими умовами їхнього проживання, а також змінити уявлення близьких засуджених до умов позбавлення волі.  

Захід розпочався із виступу першого заступника начальника колонії майора внутрішньої служби Пундія П.Т., який  розповів родичам засуджених про історію установи та завданнями, які стоять перед адміністрацією.

Огляд установи розпочався із відвідуванням медичної частини установи. Після чого родичі засуджених  відвідали їдальню, банно – пральний комбінат, клуб установи, молитовні кімнати.

Всі охочі  мали можливість скуштувати страви якими харчуються їх близькі та хліб, який випікають у колонії. Останнім гості відвідали приміщення гуртожитку, в яких проживають засуджені, де гості мали можливість поспілкуватись із своїми рідними, оглянути їх спальні місця та умовами їх проживання. Приємне враження справила чистота і охайність у кімнатах гуртожитку.

Після проведеної екскурсії відбулася зустріч родичів засуджених з адміністрацією установи, під час якої співробітники відповідали на запитання, які цікавили гостей щодо умов перебування засуджених вислухали їх думки та побажання.

За результатами відвідування приміщень та території Копичинецької  виправної колонії рідні засуджених залишились задоволені побаченим та подякували керівництву та персоналу установи за проведену екскурсію та повсякденну клопітку роботу.

Гусятинська РДА

Переглядів: 122 | Додав: Nichlav | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: