Головна » Архів матеріалів

Учасник першої ліги чемпіонату Тернопільської області з футболу ФК «Копичинці» дозаявив одразу шістьох футболістів.

Новачками копичинецької команди стали: 21-річний Іван Городинський та 25-річний Володимир Леськів (обидва з заліщицького «Прогресу»), 19-річний Іван Бабій (ФК «Кременець-Академія»), 25-річний Сергій Куріцький («Нива» Теребовля), 31-річний Олег Скотецький («Зоря» Хоростків), Вадим Цінчик (ФК «Дунаївці» Хмельницька область).

Натомість уже не являються гравця ФК «Копичинці» – досвідчений півзахисник Олександр Крохмалюк та молоді Тарас Павлишин і Ігор Гуменюк.

Нагадає ... Читати далі »

Переглядів: 373 | Додав: Nichlav | Дата: 04.08.2017 | Коментарі (0)

29 липня ФК «Копичинці» на домашній арені зустрічався з командою «Поділля» з села Васильківці підсилену кращими футболістами Гусятинського району. Копичинецький колектив, який являється одним з лідерів першої обласної ліги святкував легку перемогу – 7:1, при чому в його складі виступало кілька футболістів, яких тренерський штаб ФК «Копичинці» викликав на перегляд.  У переможців голи забивали: Віктор Сагайдак-2, Сергій Рибак-2, Микола Куріцький-2, Роман Клак.
   За словами тренерського штабу, якщо календар на друге коло буде сформовано так, що 6 серпня копичинецькій команді доведеться грати офіційний поєдинок, то більше спарингів не планується, а буде проведено два тренування посеред тижня. Коли ж, як одинадцятій непарній команді доведеться пропустити старт другого кола, тоді доведеться ... Читати далі »

Переглядів: 371 | Додав: Nichlav | Дата: 30.07.2017 | Коментарі (0)

Федерація футболу Тернопільської області продовжує підбивати підсумки першої половини сезону. На черзі – ФК «Копичинці», який завершив перше коло обласного чемпіонату у першій лізі на третьому місці, маючи при цьому один поєдинок у запасі. Головний тренер команди Ігор Ярославович Шпікула розповів про виступи своїх підопічних у першій половині чемпіонату та поділився планами на майбутнє.

– Ігоре Ярославовичу, проаналізуйте гру ФК «Копичинці» у першу колі?

– Результат на перший погляд хороший, але завжди хочеться більшого і кращої гри. Задоволений завершенням першого кола. В останніх 2-3 турах з’явилася та гра, яку чекав від своїх підопічних. Футболісти знайшли взаєморозуміння між собою ... Читати далі »

Переглядів: 383 | Додав: Nichlav | Дата: 25.07.2017 | Коментарі (0)

У рамках підготовки до другого кола чемпіонату Тернопільської області по футболу  ФК Копичинці на власному пол провів спаринг з ФК Хмельницький вигравши з рахунком – 2:1.

У першому таймі суперник, який тривалий час готується до дебюту в аматорському чемпіонаті України, зумів першим відзначитися. А після перерви копичинецька команда знайшла в собі сили не лише зрівняти рахунок, а й вирвати перемогу.
   У другій половині другого тайму (на 75-й хвилині) гості порушили правила в штрафному майданчику, збивши Володимира Леськіва. Пенальті чітко реалізував нападник ФК «Копичинці» Андрій Шпак. А перемогу господарям приніс точний удар Володимира Леськіва, який на 80-й хвилині реалізував передачу з правого флангу Назара Мороза.

... Читати далі »

Переглядів: 327 | Додав: Nichlav | Дата: 24.07.2017 | Коментарі (0)

При виїзді слідчо-оперативної групи стало відомо, що водій іномарки повертав ліворуч, з’їжджаючи з головної дороги на подвір’я. В цей момент мотоцикліст, що рухався за ним, намагався здійснити обгін. Проте не встиг і врізався в автомобіль.

В результаті ДТП дев’ятнадцятирічного мотоцикліста із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку та переломом правого плеча й коліна госпіталізували в хірургічне відділення лікарні. Травми отримав й кермувальник Skoda Octavia.