Головна » 2017 » Вересень » 18

Центральний поєдинок 18-го туру в першій лізі чемпіонату Тернопільської області з футболу відбувся сьогодні, 17 вересня, у Збаражі, де місцевий ФК зустрічався з другим на сьогодні в турнірній таблиці ФК «Копичинці». Гості підтвердили свій високий клас, та у другому таймі зуміли схилити шальки терезів на свою користь – 2:0.

У першому таймі суперники голів не забивали, тому всі основні події у матчі сталися в другій 45-хвилинці. Рахунок у матчі відкрив Ігор Сливка, котрий випередив одразу трьох оборонців ФК «Збараж» і вийшов на побачення з воротарем Олександром Шпирком та точно пробив у дальній кут воріт (0:1). На 69-й хвилині матчу на полі з’явився не старіючий нападник ФК «Копичинці» Андрій Шпак і пройшло ... Читати далі »

Переглядів: 427 | Додав: Nichlav | Дата: 18.09.2017 | Коментарі (0)