Головна » 2017 » Липень » 24

У рамках підготовки до другого кола чемпіонату Тернопільської області по футболу  ФК Копичинці на власному пол провів спаринг з ФК Хмельницький вигравши з рахунком – 2:1.

У першому таймі суперник, який тривалий час готується до дебюту в аматорському чемпіонаті України, зумів першим відзначитися. А після перерви копичинецька команда знайшла в собі сили не лише зрівняти рахунок, а й вирвати перемогу.
   У другій половині другого тайму (на 75-й хвилині) гості порушили правила в штрафному майданчику, збивши Володимира Леськіва. Пенальті чітко реалізував нападник ФК «Копичинці» Андрій Шпак. А перемогу господарям приніс точний удар Володимира Леськіва, який на 80-й хвилині реалізував передачу з правого флангу Назара Мороза.

... Читати далі »

Переглядів: 323 | Додав: Nichlav | Дата: 24.07.2017 | Коментарі (0)

При виїзді слідчо-оперативної групи стало відомо, що водій іномарки повертав ліворуч, з’їжджаючи з головної дороги на подвір’я. В цей момент мотоцикліст, що рухався за ним, намагався здійснити обгін. Проте не встиг і врізався в автомобіль.

В результаті ДТП дев’ятнадцятирічного мотоцикліста із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку та переломом правого плеча й коліна госпіталізували в хірургічне відділення лікарні. Травми отримав й кермувальник Skoda Octavia.