Головна » Архів матеріалів

   Сьогодні в м. Копичинці урочисто відкрили та освятили міст через річку Нічлаву, що на вулиці 22 січня.

   Цієї події мешканці міста чекали давно. Адже  несправний міст створював для них  чимало незручностей.

   Завдяки зусиллям Копичинецької міської ради, за сприяння районної державної адміністрації вдалося зробити значний об’єм робіт та ввести в експлуатації міст.

   У церемонії відкриття мосту взяв участь голова районної державної адміністрації Віталій Батіг. Він подякував    всім робітникам, які плідно працювали  над проведенням ремонту.

   Віталій Степанович підкреслив, що останнім часом у місті Копичинці, завдяки спільному фінансування місцевих та державного бюджетів, зроблено чимало. І мешкан ... Читати далі »

Переглядів: 44 | Додав: Nichlav | Дата: 03.11.2017 | Коментарі (0)

   Голова райдержадміністрації Віталій Батіг 2 листопада побував з робочим візитом в м. Копичинці. Разом із Копичинецьким міським головою Павлом Лосиком зустрілися із виконавцями ремонтних робіт з реконструкції мосту в м. Копичинці.

   Побували на ділянці ведення робіт. Тут роботи уже на завершальній стадії.

   Також Віталій Батіг  вивчав  стан проведення капітального ремонту тротуару на вул. Шевченка в м. Копичинці, кошти для проведення якого виділено з державного бюджету розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11 травня 2017 р. N 310-р.

... Читати далі »

Переглядів: 19 | Додав: Nichlav | Дата: 03.11.2017 | Коментарі (0)

   31 жовтня у Копичинецькій міській раді відбулася робоча зустріч щодо створення опорної  школи у місті. Для обговорення даного питання  у залі засідань зібралися  директор управління освіти і науки  облдержадміністрації Ольга Хома, депутат обласної ради Володимир Тимчишин, голова райдержадміністрації Віталій Батіг, начальник відділу освіти райдержадміністрації Оксана Кащишин, Копичинецький міський голова Павло Лосик, депутатський корпус, керівники та педагоги  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» та ЗОШ І-ІІІ ст. №2 та інші зацікавлені сторони.

   Із основними  принципами організації опорної школи присутніх знайомила директор управління освіти і науки  облдержадміністрації Ольга Хома. Доповідач розповіла які навчальні заклади м ... Читати далі »

Переглядів: 35 | Додав: Nichlav | Дата: 01.11.2017 | Коментарі (0)

   Із робочим візитом голова райдержадміністрації Віталій Батіг 18 жовтня побував  у Копичинському стаціонарному відділенні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

   Очільник спілкувався із обслуговуючим персоналом, цікавився проблемами, які виникають у нелегкій щоденній праці. Так, цього дня на земельній ділянці проводяться завершальні осінньо-польові роботи. Віталій Степанович запитував у стареньких про їх здоров’я, чи смачно годують та чи задоволенні вони обслуговуванням з боку працівників центру.  На сьогодні тут перебувають 20 людей похилого віку.

   Працівники звернулись до районного керівника із проханням вчасної виплати заробітної плати.

< ... Читати далі »

Переглядів: 34 | Додав: Nichlav | Дата: 19.10.2017 | Коментарі (0)

   Панове, Мистецьке збіговисько "Delirium" запрошує Вас на вечір міцної патріотичної поезії.


   Біда України в тому, що нею керують люди, яким вона не потрібна. Наше збіговисько проводячи цей захід має на меті зібрати людей, яким не байдужа доля України, які не змирилися із сучасними тенденціями "покращень", які достатньо освічені, щоб зрозуміти, куди приведуть "мінські угоди" і "шоколадні реформи". Ми повинні стати опорою України, наша мета це - зміни. Бо як сказав колись Є.Маланюк: "Як в нації вождя нема тоді вожді її поети".
   Все це ми постараємося організувати у якісну поезію, дискусію, підкріплену міцною акустикою, так би мовити прямо із передової.
   Для цього ми вибрали саме свято Покрови, адже це день козацтва та з ... Читати далі »

Переглядів: 24 | Додав: Nichlav | Дата: 13.10.2017 | Коментарі (0)

1 2 3 ... 81 82 »